Domo Electra

FORO

Косівська Районна Д...
 
Avisos
Vaciar todo
Косівська Районна Державна Адміністрація
Косівська Районна Державна Адміністрація
Grupo: Registrado
Registrado: 2022-04-11
Nobel

Sobre Mí

Косів — готель, котеджі, приватний сектор

Косівщина – лише один із наймальовничіших районів Гуцульщини. Це край родючих полів і полів, високих гір і стрімких потоків, свіжого повітря і чистої води. Треба обговорити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цього регіону, його привабливість, а також велика кількість тварин, а також рослин, єдина в своєму роді скарбниця природних середовищ з рідкісними, реліктовими рослинами, а також домашніми тваринами, яких немає в Україні, крім того до його індивідуальних налаштувань, практики, а також ремесла фактично постійно залучали багатьох відвідувачів не тільки з нашої власної країни, але також з багатьох інших країн.

Історична Косівщина: з' всі унікальні світлини (фото) Вільні новини Івано-Франківська

Загальна площа території становить 968 квадратних кілометрів (6,5% області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від повного розмаїття жителів нашої області. Населення столичного регіону становить 14552 (16,5%), країни – 73716 (83,5%). Область розташована як у передгір'ях, так і внизу Карпат.

Громада 1 Міський тип Села 2 Усі переговори 45 Місцеві обласні ради 1 Міські ради 1 Районні сільські ради 39 60% населених пунктів області мають гірський стан. Підсумки роботи місцевого фермерського комплексу за поточні роки свідчать про досягнення економічної ситуації кварталу.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% порівняно з 2009 роком. Сукупні фінансові інвестиції також зростають (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Зростає і ступінь заробітної плати. Типова заробітна плата стандартного (робочого) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. у Косівському районі було зареєстровано 5154 юридичних осіб та 720 юридичних осіб. Приймальна палата, а також Центр дозвілля сприяють створенню позитивних умов для розвитку бізнесу, спрощенню державного зарахування, а також спрощенню та прискоренню дозвільних процедур в обласній адміністрації.

Продукція експорту включає деревину, а також дерев'яні вироби, різноманітні комерційні товари. The importing stuff includes transportation methods, stone- as well as gypsum ware, polymeric products, steels and also metal ware. The land that can be utilized for agricultural activities in the region is 39,600 hectares (or itmaa.org 44% of the region overall area): 30% arable land, 63.

 

 

Всі новини Косів. Свіжі новини дня Косів

8% лісів. В першу чергу місцеві - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також веде власне господарство, хоча в області налічується 21 більше ранчо. На території району розташовано 7 баз відпочинку, а також приватні пансіонати, 4 готелі, 1 база відпочинку для молоді, 4 пансіонати, 52 пансіонати.

Фрагмент топографічної карти міста Косів МапаКосів

Є автобусний маршрут до ресурсів (Косів-Київ). В районі працюють 652 предмети роздрібної торгівлі, 141 найменування громадського весільного харчування, 60 об'єктів замовника, 8 ринків. Рішення замовника надають 19 типів своїх рішень, 15 для країни. В районі 49 осередків товариства, 50 колекцій, 5 закладів дитячої творчості (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в області 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дошкільні заклади (Юторопський навчальний центр, загалом у цих садочках навчається 1355 дітей); Косівська вечірня школа 546 учнів; 3 повідомлення в блозі шкільних закладів. Лікувальна служба: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, itmaa.org Яблунівська РЗ 100 ліжок, Кутинська 85 ліжок, Космацька лікарня 16 ліжок, Косівська ТБ.

В області 641 ліжко. Крім того, 10 клінічних диспансерів також надають своє медичне рішення. У цій галузі працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійно-технічний заклад:36, який спеціалізується на підготовці кваліфікованих кадрів для народного господарства: плодоовощів, слюсарів по ремонту сільгосптехніки, а також інструментів, трактористів, автомобілістів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

детальніше про Історична Косівщина: з' всі унікальні світлини (фото) https://www.meyerslab.org/community/profile/constancevicker/

Спеціалізація макетування Макет одягу, Художня натуральна шкіра, Дизайн меблів та виробів з дерева, Графічний дизайн. Експертиза прикладного та декоративно-прикладного мистецтва Художня обробка дерева, художня сталь, художня кераміка, художнє ткацтво.

Ubicación

Ocupación

https://www.meyerslab.org/community/profile/constancevicker/
Redes Sociales
Actividad del Usuario
0
Mensajes del Foro
0
Temas
0
Preguntas
0
Respuestas
0
Preguntas Comentarios
0
Me gusta
0
Me gustas Recibidos
0/10
Nivel
0
Artículos del Blog
0
Comentarios del Blog